КУ  "Центр професійного розвитку педагогічних

працівників" Старокостянтинівської міської ради

Пошук

Категорії

Архів


11 грудня 2021 року відбувся ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з інформатики, у якій взяли участь 25 учнів  7-11 класів закладів загальної середньої освіти громади. Переможцями стали:

І місце 

  1. Стецюк Петро, учень 7 класу НВК «Спеціалізована школа І ступеня, гімназія» ім. Героя України С.М.Бондарчука, вчитель Шевчук О.В.
  2. Лізавчук Іван, учень 9 класу ЗОШ І-ІІІ ступенів №3, вчитель Кривунець С.А.
  3. Тепляков Захарій, учень 10 класу ЗОШ І-ІІІ ступенів №1, вчитель Бойко О.М.
  4. Сторожук Назар, учень  10 класу ЗОШ І-ІІІ ступенів №3, вчитель Кривунець С.А.
  5. Горєлова Вікторія, учениця  11 класу ЗОШ І-ІІІ ступенів №3, вчитель Кривунець С.А.

ІІ місце 

  1. Романець Ростислав,  учень 11 класу НВК «Спеціалізована школа І ступеня, гімназія» ім. Героя України С.М.Бондарчука, вчитель Шевчук О.В.
  2. Білоножко Михайло, учень 10 класу ліцею ім.М.С.Рудяка, вчитель Якотюк О.В.
  3. Сторожишин Антон ,учень  9 класу ЗОШ І-ІІІ ступенів №1, вчитель Демчук О.В.
  4. Суханчак Вікторія, учениця 8 класу ЗОШ І-ІІІ ступенів № 8, вчитель Гриб Г.А.

ІІІ місце 

  1. Носаль Василь, учень 11 класу ліцею ім.М.С.Рудяка, вчитель Якотюк О.В.
  2. Радецький Богдан, учень 10 класу НВК «Спеціалізована школа І ступеня, гімназія» ім. Героя України С.М.Бондарчука, вчитель Шевчук. О.В. 
  3. Кобзєв Роман, учениця 10 класу НВК «Спеціалізована школа І ступеня, гімназія» ім. Героя України С.М.Бондарчука, вчителі  Шевчук. О.В., Варбанець О.В.
  4. Заболотний Назар, учень 9 класу ліцею ім.М.С.Рудяка, вчитель Стецюк І.М.

Вітаємо переможців та їх наставників.

12 грудня 2021 року відбувся ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з хімії, у якій взяли участь 45 учнів  7-11 класів закладів загальної середньої освіти міста. Переможцями стали:

І місце 

  1. Крупка Каріна, учениця 7 класу НВК «Спеціалізована школа І ступеня, гімназія» ім. Героя України

      С.М.Бондарчука, вчитель Бонковська Н.В.

  • Одземок Людмила, учениця 8 класу ліцею ім.М.С.Рудяка, вчитель Начичко О.В.
  • Сторожишин Антон, учень 9 класу ЗОШ І-ІІІ ступенів №1, вчитель Поліщук С.С.
  • Тепляков Захарій, учень 10 класу ЗОШ І-ІІІ ступенів №1, вчитель Поліщук С.С.
  • Ковальчук Вікторія, учениця 11 класу НВК «Спеціалізована школа І ступеня, гімназія» ім. Героя України С.М.Бондарчука, вчитель Бонковська Н.В.

ІІ місце 

1.  Хрипун Владислав,  учень 7 класу ЗОШ І-ІІІ ступенів № 7, вчитель Самолюк Т.А.

2.  Лищук Олександр, учень 8 класу Великочернятинської ЗОШ І-ІІІ ступенів, вчитель Дух Н.А.

3.  Шпаченко Марія, учениця 9 класу Воронковецької ЗОШ І-ІІІ ступенів, вчитель Пілецька І.М.

4.  Глюзіцька Софія, учениця 10 класу НВК «Спеціалізована школа І ступеня, гімназія» ім. Героя України

     С.М.Бондарчука, вчитель Бонковська Н.В.

5.  Ващук Іван, учень 11 класу Великочернятинської ЗОШ І-ІІІ ступенів, вчитель Дух Н.А.

6.  Носаль Василь, учень 11 класу ліцею ім.М.С.Рудяка, вчитель Начичко О.В.

ІІІ місце 

  1. Колос Дмитро, учень 7 класу ліцею ім.М.С.Рудяка, вчитель Начичко О.В.
  2. Червоняк Надія, учениця 7 класу ЗОШ І-ІІІ ступенів №3, вчитель Мельник О.А.
  3. Фесун Юлія, учениця 8 класу НВК «Спеціалізована школа І ступеня, гімназія» ім. Героя України С.М.Бондарчука, вчитель Сагадіна В.І.
  4. Сорока Денис, учень 8 класу ЗОШ І-ІІІ ступенів №1, вчитель Поліщук С.С.
  5. Сідорова Вікторія, учениця 9 класу ЗОШ І-ІІІ ступенів № 6, вчитель Молдаван А.А.
  6. Гараєв Олег, учень 9 класу ліцею ім.М.С.Рудяка, вчитель Начичко О.В.
  7. Голюк Анастасія, учениця 10 класу ЗОШ І-ІІІ ступенів № 6, вчитель Молдаван А.А.
  8. Телендій Діана, учениця 10 класу ліцею ім.М.С.Рудяка, вчитель Начичко О.В.
  9. Кудина Карина, учениця Самчиківської ЗОШ І-ІІІ ступенів, вчитель Шнайдер О.В.
  10. Нечаєва Анна, учениця 11 класу ЗОШ І-ІІІ ступенів №1, вчитель Поліщук С.С.
  11. Сологуб Юлія, учениця 11 класу Воронковецької ЗОШ І-ІІІ ступенів, вчитель Пілецька І.М.

І місце:

-Сеніву Марію, ученицю 7 класу Старокостянтинівського ліцею ім. М.С.Рудяка, вчитель Богатир О.В.;

-Танчук Уляну, ученицю 8 класу Старокостянтинівського НВК  ім. С.М.Бондарчука, вчитель Варбанець О.В. ;

-Сторожишина Антона, учня 9 класу Старокостянтинівської ЗОШ І-ІІІ ст. №1, вчитель Прокіна І.М.;

-Шевчук Вікторію, ученицю 10 класу Старокостянтинівського ліцею  ім. М.С.Рудяка, вчитель Богатир О.В.;

-Горєлову Вікторію, ученицю 11 класу Старокостянтинівської  ЗОШ І-ІІІ ст. №3, вчитель Куклюк С.М.;

ІІ місце:

-Паску Анастасію, ученицю 7 класу Росолівецького ліцею, вчитель Шевчук Н.Д.;

-Вінічука Сергія, учня 7 класу Старокостянтинівського НВК ім. С.М.Бондарчука, вчитель Варбанець О.В.;

-Денисюк Анастасію, ученицю 7 Старокостянтинівської  ЗОШ І-ІІІ ст. №3, вчитель Куклюк С.М.;

-Петросюк Віталіну, ученицю 8 Старокостянтинівської  ЗОШ І-ІІІ ст. №3, вчитель Куклюк С.М. ;

-Городову Марину, ученицю 8 Старокостянтинівської  ЗОШ І-ІІІ ст. №6, вчитель  Кірпа Н.В.;

-Гараєва Олега, учня 9 класу Старокостянтинівського ліцею  ім. М.С.Рудяка, вчитель Богатир О.В.;

-Первак Надію,ученицю 9  класу Старокостянтинівської  ЗОШ І-ІІІ ст. №3, вчитель Куклюк С.М.;

-Поворозник Анастасію, ученицю 10 класу Старокостянтинівської  ЗОШ І-ІІІ ст. №6, вчитель  Кірпа Н.В.;

-Мельничука  Андрія, учня 10 класу Старокостягтинівського ліцею  ім. М.С.Рудяка, вчитель Богатир О.В.;

-Остапчук Вікторію, ученицю 10  класу  Старокостянтинівської  ЗОШ І-ІІІ ст. №3, вчитель Куклюк С.М.;

-Ярмоленка  Анатолія, учня 11 класу  Старокостянтинівського ліцею  ім. М.С.Рудяка, вчитель Богатир О.В.;

ІІІ місце:

-Пеньковську Анастасію, ученицю 7 Старокостянтинівської  ЗОШ І-ІІІ ст. №6, вчитель  Кірпа Н.В.;

-Журбея Тараса, учня 7 класу Старокостянтинівської  ЗОШ І-ІІІ ст. №8, вчитель  Рихлінська О.І.;

-Лищука  Олександра, учня 8 класу Великочернятинської ЗОШ І-ІІІ ст. вчитель Мельник В.І.;

-Чорноус Катерину, ученицю 8 класу Великомацевицького НВК, вчитель Комащук Л.А.;

-Вовчемис Каріну, ученицю 8 класу  Старокостянтинівської  ЗОШ І-ІІІ ст. №7, вчитель  Свірчук О.М. ;

-Москалюк Олену, ученицю 9 класу Старокостянтинівської  ЗОШ І-ІІІ ст. №8, вчитель Савіцький С.М.;

-Андрущенко Богдану,  ученицю 9 класу  Старокостянтинівської  ЗОШ І-ІІІ ст. №7, вчитель  Свірчук О.М.;

-Найко Софію, ученицю 10 класу Старокостянтинівської ЗОШ І-ІІІ ст. №1, вчитель Кобилинська Н.В.;

-Теплякова Захарія, учня 10 класу Старокостянтинівської ЗОШ І-ІІІ ст. №1, вчитель Кобилинська Н.В.;

-Чернегу Сергія, учня 10 класу Старокостянтинівського НВК ім. С.М.Бондарчука, вчитель Хмельовська Ж.І.;

-Смірнову Наталію, ученицю 11 класу  Старокостянтинівського ліцею  ім. М.С.Рудяка, вчитель Богатир О.В.; -Нечаєву Анну, ученицю 11 класу Старокостянтинівської ЗОШ І-ІІІ ст. №1, вчитель Прокіна І.М.

І місце:

-Найко Софію, ученицю 10 класу Старокостянтинівської ЗОШ І-ІІІ ст. №1, вчитель Кобилинська Н.В.;

-Ярмоленка  Анатолія, учня 11 класу  Старокостянтинівського ліцею  ім. М.С.Рудяка, вчитель Богатир О.В.;

ІІ місце:

-Андрощука Богдана, учня 10 Старокостянтинівської  ЗОШ І-ІІІ ст. №3, вчитель Куклюк С.М.;

-Горєлову Вікторію, ученицю 11 класу Старокостянтинівської  ЗОШ І-ІІІ ст. №3, вчитель Куклюк С.М.;

ІІІ місце

-Романця Ростислава, учня 11 класу Старокостянтинівського НВК ім. С.М.Бондарчука, вчитель Хмельовська Ж.І.

24 грудня 2021 року завершився І етап конкурсу  “Новорічна феєрія – 2022” та розпочався  ІІ етап, за результатами якого буде визначено  9  переможців, відповідно до визначених номінацій. Також шляхом голосування на сторінці Управління освіти у мережі Facebook ( https://www.facebook.com/skosvita )  за кількістю лайків 30 грудня 2021 рокубуде визначено 3  переможця глядацьких симпатій.
Участь у конкурсі взяли всі заклади освіти Старокостянтинівської міської територіальної громади.
Надзвичайно приємно, що до конкурсу долучилися і діти з особливими освітніми потребами, вихованці Інклюзивно-ресурсного центру.

Із 1 грудня 2021 до 28 лютого 2022 року в українській Вікіпедії пройде щорічний конкурс статей «Вікіпедія для школи». ГО «Вікімедіа Україна» запрошує до участі шкільних вчителів, університетських викладачів та всіх охочих.

Вікіпедія — це не перешкода учителю, а інструмент, який може бути дуже корисним у навчальному процесі, якщо його використовувати правильно. Щоб українські школярі, студенти, їхні батьки та педагоги могли отримати у Вікіпедії точну та перевірену інформацію на теми шкільної програми, ГО «Вікімедіа Україна» щорічно проводить конкурс «Вікіпедія для школи».

Конкурсні категорії конкурсу у 2021 — 2022 році: всесвітня історія, географія, зарубіжна література, інформатика, історія України, математика, українська література, українська мова та фізика. Цьогоріч конкурс уперше пройде не лише у Вікіпедії, а й у сестринському вікіпроєкті — Вікіцитатах.

Для участі у конкурсі потрібно зареєструватися в українській Вікіпедії і заповнити анкету. У період з 1 грудня 2021 до 28 лютого 2022 потрібно створити чи поліпшити статті зі списку пропонованих статей. За результатами оцінювання журі організатори нагородять переможців цінними призами, а всі активні учасники зможуть отримати сертифікати участі та пам’ятні сувеніри. Детальніше про ці та інші умови конкурсу — на сайті shkola.wikimedia.org.ua

У четвер 9 грудня, вівторок 11 січня та четвер 10 лютого ГО «Вікімедіа Україна» проведе навчальні вебінари із основ редагування Вікіпедії, також заплановані сесії відповідей на запитання учасників для педагогів та усіх охочих взяти участь у конкурсі. Реєстрація на події за посиланням.

І місце

Клачун Дашу, ученицю 8 класу загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №7 (вчитель Заїка Н.А.);

Сторожишина Антона, учня 9 класу загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 (вчитель Кравчук В.В.);

Герасимчук Любов, ученицю 10 класу загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 (вчитель Шабельник Н.М.);

Кравчука Ярослава, учня 11 класу загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 (вчитель Кравчук В.В.);

ІІ місце

Лищука Олександра , учня 8 класу Великочернятинської  загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів (вчительГалченко О.О.);

Літвінчук Сабріну, ученицю 9 класу Самчиківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів (вчитель Вишку Л.І.);

Віннічук Віолету, ученицю 9 класу Сахновецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів (вчитель Бабієнко Л.В.);

Бойчук Юлію, ученицю 10 класу Пашковецького НВК (вчитель Сидорова Н.А.);

Дембіцького Олександра, учня 10 класу Воронковецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів (вчитель Павлюк Г.І.);

Денисюк Анну, ученицю 11 класу загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3 (вчитель Мельник О.А.).

ІІІ місце

Чайкуна Назара, учня 8 класу загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №8 (вчитель Гниліцький М.В.);

Каменярську Анастасію, ученицю 8 класу Григоровецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів (вчитель Мельник Ю.М.);

Вишку Дарину, ученицю 8 класу Самчиківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів (вчитель Вишку Л.І.);

Чколяна Акопа, учня 9 класу загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №7 (вчитель Заїка Н.А.);

Кондратюк Яну, ученицю 9 класу загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №6 (вчитель Якотюк Г.М.);

Слінько Анжеліку, ученицю 10 класу загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №6 (вчитель Якотюк Г.М.);

Мельниченка Артема, учня 12 гр. ліцею ім. М.С. Рудяка (вчитель  Кучерук Н.В.);

Мізуна Валентина, учня 10 класу Сахновецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів (вчитель Бабієнко Л.В.);

Ніколаєнка Ярослава, учня 22 гр. ліцею ім. М.С. Рудяка (вчитель  Кучерук Н.В.);

Ниник Яну, ученицю 11 класу НВК «Спеціалізована школа І ступеня, гімназія» ім. Героя України С.М. Бондарчука (вчитель Бачинська Н.І.);

Савчук Марину, ученицю 11 класу Воронковецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів (вчитель Павлюк Г.І.);

Ручківську Софію, ученицю 11 класу Григоровецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів (вчитель Мельник Ю.М.);

І місце

Красільникову Марію, ученицю 9 класу НВК «Спеціалізована школа І ступеня, гімназія» ім. Героя України С.М. Бондарчука (вчитель  Федулова Н.П.);

Ромащенка Дмитра, учня 10 класу загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №7 (вчитель Слюсарчук А.О.);

Савченко Маргариту, ученицю 11 класу НВК «Спеціалізована школа І ступеня, гімназія» ім. Героя України С.М. Бондарчука (вчитель  Федулова Н.П.);

ІІ місце

Шпаченко Марію, ученицю 9 класу Воронковецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів (вчитель Юдіна Л.І.);

Шевчук Вікторію, ученицю 10 класу  ліцею ім. М.С. Рудяка (Чернюк А.В.);

Гончарука Дмитра, учня 11 класу, ліцею ім. М.С. Рудяка (вчитель  Чернюк А.В.).

ІІІ місце

Садкова Артема, учня 9 класу загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №7 (вчитель Слюсарчук Ю.О.);

Слесарчук Вікторію, ученицю 9 класу Григоровецької  загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів (вчитель Шкляр С.В.);

Амельченко Дар’ю, ученицю 9 класу Пашковецького НВК (вчитель Пшенична Л.Д.).